22.10.2014

Cvičenie metódou AVIVA

ilustratívny obrázok

Trpíte silnými bolesťami pred a počas menštruácie? Nedarí sa vám otehotnieť a nemáte na to žiadne lekárske vysvetlenie? Alebo, naopak, radi by ste sa vyhli neplánovanému tehotenstvu? Neviete sa zbaviť nadváhy a pritom nekonzumujete nadmerné množstvo potravy? Máte nepravidelný menštruačný cyklus? Trpíte nízkym libidom? Vstúpili ste do obdobia prechodu a pociťujete nepríjemné príznaky klimaxu? Lekár Vám zistil cysty či myómy?

Nuž, príčinou týchto a mnohých ďalších zdravotných problémov je pravdepodobne porucha Vášho hormonálneho systému. Dnešná medicína už disponuje prípravkami a liečebnými metódami na ošetrenie väčšiny týchto problémov. Existuje však množstvo žien, ktoré sa obávajú vonkajšieho prísunu hormonónov a hľadajú iné, prirodzenejšie metódy. Práve pre ne odporúčam vyskúšať túto úžasnú metódu AVIVA, za pomoci ktorej dokážete držať svoje zdravie vo vlastných rukách.

Mladé ženy diagnostizované ako neplodné môžu vďaka Avive porodiť svoje vytúžené dieťa, miznú typické príznaky sprevádzajúce Klimax, metóda je vysoko účinná i proti depresívnym stavom. Za pomoci tejto metódy sa po celom svete vyliečili už tisícky žien i mužov a dnes sa postupne dostáva do povedomia ľudí i na Slovensku.

NOVINKA: Kniha "AVIVA - cesta ku zdraviu"

Knihu môžete objednať na maili adriana.furindova@amarylis-aviva.sk.

Aviva Gabriella Steiner, narodená v Budapešti v roku 1930, žijúca v Izraeli od svojich šestnástich rokov, vyvinula súbor špeciálnych rytmických cvičení, ktoré dokážu vyvolať hormonálne zmeny v organizme. Cieleným pohybom svalov panvového dna, svalov brušnej dutiny a hrádze ako aj sedacieho svalstva vzniká v tejto oblasti zvýšené prekrvenie a tým lepšie zásobenie pohlavných žliaz a orgánov hormónmi, vitamínmi a kyslíkom. Vplyvom týchto zmien sa spúšťa v organizme liečivý proces. Prostredníctvom týchto cvikov sa posilní panvové i vnútromaternicové svaltsvo, čo umožní bezproblémové tehotenstvo i pôrod. Po pôrode sa organizmus rýchlejšie regeneruje a vyhne sa možným laktačným problémom.

Problémy však často trápia aj mužov i keď sa k tomu ťažšie priznávajú. Tieto cvičenia však úspešne riešia aj problémy s prostatou a poruchy potencie. Lekársky je preukázané, že pravidelným cvičením je možné výrazne zvýšiť počet, pohyblivosť a kvalitu mužských spermií.

Ak túžite urobiť niečo pre vlastné zdravie a ste pre to ochotný podstúpiť menšíe zmeny v živote, neváhajte a zúčastnite sa základného 4-hodinového kurzu Aviva, na ktorom si pod odborným vedením osvojíte presné prevedenie jednotlivých cvikov a pochopíte podstatu tejto metódy. Cviky sú nenáročné a tak vhodné pre všetky vekové kategórie (okrem detí). Súčasťou kurzu je aj odborné poradenstvo zdravej životosprávy a výživy.

Mgr. Adriana Furindová, certifikovaný cvičiteľ, tel. 0903 399584

Zasielať novinky na e-mail