Terapie

Stále znova sa mi potvrdzuje, že najlepšie a najúčinnejšie terapie sú zadarmo. Slnko, voda, pohyb, kvalitné dýchanie a cielená meditácia v kombinácii s vyváženou stravou vyliečia 99% chronických zdravotných problémov.

Väčšina problémov s plodnosťou, vrátane infekcií, PCOS, endometriózy a opakovaných potratov sa vyrieši dôslednou aplikáciou niekoľkých terapií:

Číslo stránky:

Fertility koučing, može to pomôcť?

Na Slovensko prichádza nová pomoc pre neplodné páry. Pani Marcela Korčeková predstavuje Fertility koučing.

06.08.2010

Vitamíny na zlepšenie spermiogramu

Nájdete tu recept na "vitamínový koktail" pre mužov na zlepšenie spermiogramu, a niekoľko ďalších užitočných rád. Uvedený komplex výživových doplnkov rieši mužskú neplodnosť niekoľkými spôsobmi: pomáha pri nízkej hladine testosterónu, potláča zápaly a podporuje tvorbu spermií.

19.11.2009

Cvičenie podľa Ludmily Mojžišovej

Metóda Ludmily Mojžíšovej je dnes spájaná predovšetkým s cvikmi, ktoré pomáhajú ženám s problémom neplodnosti. Pôvodne bola zostava týchto kompenzačných cvikov pripravená pre pacientov s bolesťami chrbta a hlavy.

08.10.2009

Tradičná čínska medicína

Teória tradičnej čínskej medicíny sa využíva na pochopenie a liečby širokej škály gynekologických problémov. V tomto článku nájdete stručný náčrt teórií súvisiacich s gynekologickými problémami a faktormi, ktoré ich spôsobujú.

Výživa podľa krvnej skupiny

Teória stravovania podľa krvných skupín vznikla v 80-tych rokoch 20. storočia. Jej autormi sú doktor P. J. D’Adamo a jeho syn. Poznatky, ktoré stoja za vznikom tejto teórie boli objavené relatívne nedávno a neustále sa vyvíjajú, preto sú často predmetom kritiky a pochybností.

17.08.2009

Bylinky s gynekologickým pôsobením

Zoznam bylín, ktoré sa používajú ako prírodné prostriedky na liečbu, alebo zmiernenie obtiaží pri rôznych gynekologických problémoch. Byliny sú zoradené do kategórií podľa najbežnejších príznakov.

PGD (Preimplantačná genetická diagnostika)

PGD je metóda včasnej prenatálnej diagnostiky, viazaná na techniky asistovanej reprodukcie. Genetickým vyšetrením jednej alebo dvoch buniek (blastomér) odobraných z vyvíjajúceho sa embrya možno odhaliť genetické abnormality zárodku.

Číslo stránky:

Zasielať novinky na e-mail