Referencie

ilustratívny obrázok

Niekedy sa človeku tak pekne zadarí, že je na seba hrdý, a chce sa pochváliť pred svetom :-) nielen preto aby vyzeral dobre, ale aby dodal ďalším ľuďom reálnu nádej, že prírodná liečba má úžasnú silu, a pomáha aj vtedy, keď si medicína nevie rady.

Nižšie uvádzam niekoľko pekných príspevkov od čitateľov našich stránok a klientiek poradenstva. Aktuálnejšie referencie tu žiaľ nefigurujú z dôvodu nedostatku času.

Aktualizácia pre rok 2018

Posledné dva roky nepridávam aktuálne referencie, jednak nestíham, a druhak v tom už nevidím veľký zmysel, respektíve vyššiu prioritu má moja rodina, poradenstvo a články.

Môžem Vám akurát odprisahať  na červenú, zelenú, alebo ľubovoľnú inú farbu, že prírodná liečba funguje, uzdravenia , otehotnenia a pôrody radostne pribúdajú :-) fotky bábätiek si ukladám pre svoje vlastné potešenie :-) A raz možno budem mať viac času, a znova sa dostanem k tomu, aby som referencie za chýbajúce obdobie to spracovala a uverejnila.

Podrobnejšie vysvetlenie situácie nájdete tu BLOG: Vaša radosť, moja radosť

Dávno som nepridávala žiadne nové referencie, ale túto nemôžem vynechať. Pani s endometriálnou cystou na vaječníku už po mesiaci od nasadenia liečby nahlásila, že prírodná liečba zabrala a vaječníky sú čisté :-)

21.01.2016

"Stal sa zázrak, dnes ráno som bola u lekára na kontrolu cysty a zrazu nič tam nebolo, po neuveriteľne ťažkom mesiaci prišli prvé výsledky, aj keď som to tak skoro vôbec necakala, ani lekár tomu nechápal, 2 krát mi robil kontrolu a hľadal cystu a nič, úplne čisté to mám:) Ja tomu stále nemôžem uveriť:) Ďakujem Vám veľmi pekne za všetko:) Ja len dúfam, že sa to bude čím ďalej tým viac zlepšovať a nakoniec príde vytúžený výsledok:) Minuly týždeň som mala aj menstruaciu a bolesti boli o niečo lepšie, nebolo to ideálne, ale bolo to citeľné lepšie a čo som vnímala ako najpozitivnejsie bolo upravené krvácanie. Nechcem sa ešte predčasne tešiť, ale dúfam, že je to dobre znamenie ku konečnému uzdraveniu:) Ešte raz veľká vďaka a pokracujeme."

07.02.2015

"Již od přečtení Vašich emailů jsem se snažila hodně dodržovat, ale na striktnější režim jsem přešla od 1. února a musím říct, že i za tak krátkou dobu pozoruji úžasné zlepšení. Cítím se moc dobře, velmi lehce, mám stále dobrou náladu a krásnou pleť :-) Moc mě to baví a jsem moc ráda, že jsem Vás našla :-)"

06.02.2015

"Musím říct, že ta změna v jídelníčku a pohybu mi prospěla, cítím se o několik procent lépe."

05.02.2015

"Veľmi pekne ďakujem za email s užasným množstvom skvelých vecí a činností, ktoré možem začať pre seba robiť. Krátko sa dotknem témy psychika. Keď ste mi včera napísali ten mailik, ako keby ste čítali z mojej hlavy :) Takže dakujem za tie slová. A nehovoriac ako ste trafili to, že niekedy je predsa ludom, ktorý toľko nepremýšľajú, jednoduchšie aj v sfére túžby mať bábätko."

28.01.2015

"...předně bych Vám chtěla moc poděkovat za pomoc. Představte si, že jsem dostala sama od sebe menstruaci! :-) Naposledy jsem ji měla sama od sebe v dubnu minulého roku, pak už jen s pomocí lékařky. Byla jsem úplně v šoku, když se mi menstruace dostavila. Určitě to bylo i Vaší zásluhou! Je sice pravda, že tolik vitamínů jsem v životě nebrala, ale určitě to bylo a je ku prospěchu! :-D"

27.01.2015

"...veľmi pekne ďakujem za vyhodnotenie a veľmi cenné rady, vyzerá to super. Teda musím povedať, že ja si vlastne uz takmer 2 roky zisťujem informácie hlavne o endometrióze, ale napísali ste mi veci, o ktorých som ešte nepočula, za čo som veľmi vďačná. Napr. o dôležitosti aj živočíšnych tukov, o súvislosti histamínu a endometriózy, a ďalšie. Ani neviem vybrat, že pár pre mňa nových informácií, lebo ste mi ich napísali naozaj veľa :)
Celkovo som veľmi rada, že som Vám pred pár dňami prvý krát napísala, povedala som si, že skúsim a mám veľmi dobrý pocit z našej komunikácie a z toho, že som sa veľa nových vecí dozvedela.

20.01.2015

"V novembri som zistila že som tehotná, teraz som v 14 týždni, všetko je v poriadku a prvý krát som prešla cez kritické obdobie :-)
Veľmi pekne ďakujem za rady a prehľadné informácie na Vašej stránke. Určite Vám dám vedieť keď sa malé narodí :-)"

04.11.2014

Dakujem za vsetky Vase rady a musim Vam napisat, ze podla mna robite skvelu pracu, Vasa stranka je skvelo spracovana a je super, ze sa takto vdaka Vam aj zeny, ktore pouzivaju prirodzene metody planovaneho rodicovstva maju na koho obratit. Budem Vas aj dalej len odporucat.

22.06.2014

"Doteraz nemozem uverit vlastnym ociam. Po 5tich rokoch vidiet 2 ciarky na tehu teste je pre mna priam neuveritelne. Velke zasluhy pripisujem Vam. Velka vdaka Vam za to pani Helenka, vy ste jedina mi este verili, ze raz sa to podari a naucili ste ma, ze treba verit hlavne svojmu telu :)."

12.12.2013

"O dieťatko sme sa neúspešne snažili dva roky, vyšetrenia ukázali že mám problémy s ovuláciou kôli polycystickým vaječníkom. Na stránkach Fertility.sk som sa dozvedela, že to súvisí s inzulínom a stravovaním. Nemám nadváhu, ale po porade s pani Bielikovou som upravila stravovanie a začala som si sledovať menštruačné cykly pomocou symptotermálnej metódy. Po piatich mesiacoch som mala prvú ovuláciu, ďalšia bola o dva mesiace. Otehotnela som po deviatich mesiacoch od zmeny životosprávy."

25.10.2013

"...predovšetkým Vám chcem veľmi poďakovať za Vašu webstránku, je naozaj veľmi užitočná, nikde sme nenašli toľko komplexných informácií na túto tému. Sme s manželom veľmi vďační."

17.06.2013

"...opäť som sa rozhodla napísať Vám, pretože Ste mi aj predtým veľmi psychicky pomohli."

13.04.2013

"Ďakujem Vám veľmi pekne, strašne si to cením, pomáhate mi!"

05.01.2013

"Veľmi pekne vám ďakujem za e-mail. mám radostnú novinu. dnes som mala pozitívny výsledok tehotenského testu. ... Inak musim pochváliť vašu stránku je tam veľa poučných rád a informácií."

17.12.2012

"Ďakujem fakt zo srdca, že ste ma vypočuli ... ... ešte raz veľmi pekne ďakujem, človek sa na veci pozerá tak komplikovane, že občas NEVIDÍ to jednoduchšie riešenie resp. samotný problém."

05.11.2012

"Dobrý deň, prečítala som si vašu stránku, a je naozaj super a nezaujato spracovaná. Naozaj klobúk dolu :-). Konečne ucelené informácie."

10.07.2012

"..našla som na vašej super stránke kopec úžasných vecí na stiahnutie, a bola som prekvapena, koľko čajov nie je vhodných (v tehotenstve).. bola som fakt rada, keď som objavila túto informáciu, a ako super a jednoducho je to napísané!"

19.02.2012

"Krásny deň prajem všetkým ktorí sú 'strojcami' tejto super website..."

14.12.2011

"keď budem tehotná tak vám napíšem a poradím viacerým aby sa na vás obrátili. ĎAKUJEM Vám VEĽMI KRÁSNE ZA VAŠE INFORMÁCIE."


Čítať ďalej:

Zasielať novinky na e-mail