Príbehy z nášho poradenstva

Zdieľajme veselé aj smutné príbehy. Zdieľajme silné a pravdivé príbehy zo života žien.

Zdieľanie nám pomôže vysporiadať sa s problémom, a pomôže aj ostatným vidieť, že nie sú jediní so svojim trápením. Každý z nás má svoj príbeh a skúsenosť, ktorá pre iného môže byť inšpiráciou v riešení jeho životnej situácie. Keby si každý nechal svoje skúsenosti len sám pre seba, všetci by boli ochudobnení o možnosť ponaučiť sa a inšpirovať sa skúsenosťami ostatných.

Urobme prvý krok smerom k otvorenosti, úprimnosti, spontánnosti. Zdieľajme náš príbeh a inšpirujme ostatných k zdieľaniu ich príbehu. Podporme rast a šírenie ženskej múdrosti ako správny životný smer a princíp.

Aj keď možno práve teraz nič nehľadáme a máme všetky odpovede, ktoré potrebujeme, skúsme myslieť krok dopredu - nikdy nemôžeme vedieť, čo bude zajtra. Potom sa nám bude hodiť múdrosť a skúsenosti tých žien, ktoré s rovnakým problémom bojovali pred nami, a našli si svoju cestu. Naša skúsenosť dnes pomôže niekomu inému, zajtra skúsenosť niekoho inéhu pomôže nám - alebo našim blízkym.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispevli svojim príbehom.

23.03.2016

Spriechodnenie vajcovodov pomocou prírodnej liečby

Ak máte problémy s priechodnosťou vajcovodov, neznamená to, že to už nikdy nebude inak. V tomto článku sa dočítate skutočný príbeh ženy s endometriózou, ktorej sa podarilo dosiahnuť spriechodnenie obidvoch vajcovodov pomocou prírodnej liečby.

15.03.2016

Uzdravenie z PCOS pomocou prírodnej liečby

Úžasný príbeh pani, ktorá sa uzdravila z PCOS pomocu prírodnej liečby. Zmena stravy, zdravšie varenie, výživové doplnky a pohyb pomohli obnoviť zdravie a plodnosť. Dnes sa pani teší z pravidelnej ovulácie a 31-dňového menštruačného cyklu bez liekov. Skvelá práca :-)

16.02.2016

Otehotnenie s endometriózou a imunitnou poruchou

Ženy sa často pýtajú - môže prírodná liečba pomôcť aj na toto? a na tamto? Tento príbeh (tentokrát opäť môj vlastný :-)) je pekným dôkazom, že prírodná liečba je naozaj silná, a pomáha aj pri imunitne podmienených problémoch s plodnosťou.

22.12.2014

Môj nezvládnutý pôrod...

Začalo to túžbou. Obyčajnou túžbou s niekým ďalším zdieľať tento život, tešiť sa sním pomáhať mu, učiť ho, ale aj učiť sa od neho. Priviesť na svet nový život, niekoho po sebe zanechať, túžbou vidieť každý deň ako sa niečo vyvíja a rastie, vidieť ako môže vzniknúť niečo tak jednoduchého a pritom dokonalého.

27.06.2014

Otehotnenie s endometriózou a podozrením na PCO

Krásny príbeh klientky, ktorá otehotnela spontánne 4 mesiace od začatia prírodnej liečby po 5-ročnej neplodnosti.

Moje zázračné tehotenstvo (otehotnenie s endometriózou)

Po 6,5 roku trápenia s neplodnosťou a skúšania všetkého možného aj nemožného sa mi podarilo zázračne otehotnieť. Ako? Otehotneniu predchádzal nepríjemný nález - 4,5 cm endometriálna cysta na vaječníku. O druhý vaječník som prišla už dávnejšie, tiež kôli endometrióze. Počiatočné zúfalstvo čoskoro vystriedalo odhodlanie, rozhodla som sa nevydať druhýkrát chirurgom pod nôž bez boja...

03.09.2012

Otehotnenie s poruchou funkcie vajcovodov II.

Milé pokračovanie poradenského článku "Otehotnenie s poruchou funkcie vajcovodov" z 18.11.2010. Klientke nášho poradenstva sa podarilo otehotnieť po opakovanom KET.

18.11.2010

Otehotnenie s poruchou funkcie vajcovodov

Radíme pani s poruchou funkcie epitelu vajcovodov, ako prirodzeným spôsobom zvýšiť šance na otehotnenie pri IVF.

21.09.2009

Boj s neplodnosťou - skutočné príbehy

Boj s neplodnosťou je často ťažký a psychicky náročný - nikdy nevieme ako dlho môže trvať a ako dopadne. Najťažšie je väčšinou obdobie, kým sa nezistí príčina problémov s plodnosťou. Akonáhle je známy dôvod, vieme s akým nepriateľom máme do činenia a môžeme sa na další postup lepšie pripraviť.

Zasielať novinky na e-mail