Fertility poradenstvo

Cieľom môjho poradenstva je pomôcť ženám lepšie pochopiť potreby svojho tela, prestať so sebou bojovať, nájsť vnútornú rovnováhu a trvalo udržateľný systém, ako sa prepracovať ke zdraviu a k vytúženému dieťatku. K dosiahnutiu tohoto cieľa obvykle využívam nutričné poradenstvo, zdravotné cvičenia a liečivé bylinky, ale podľa potreby pracujeme aj s psychikou a podvedomím, vnímaním svojho tela, ženskosti, partnerského vzťahu, sexuality a rodičovstva.

Som tu pre všetkých, ktorých trápi problém s plodnosťou a rozhodli sa vziať svoje zdravie do vlastných rúk, ale zatiaľ si nie sú istí, čo a ako. K zdraviu pristupujem holisticky a vďaka vlastnej skúsenosti s neplodnosťou dobre rozumiem potrebám žien, usilujúcich o otehotnenie.

Všetci máme k dispozícii obrovské možnosti k vyliečeniu samého seba.

Kde začať?

Prevzatie zodpovednosti za vlastné zdravie môže byť zo začiatku náročné. Je preto najlepšie nájsť niekoho, kto Vás postrčí správnym smerom. Hovorte s liečiteľmi, terapeutmi, koučmi a konzultantami. Hľadajte ľudí s dobrými referenciami. Získate drahocenný čas a informácie, ktoré by ste inak len ťažko a zdĺhavo dohľadávali.

Môžete sa obrátiť na mňa - poskytujem poradenstvo pre ľudí, ktorí chcú pomocou prírodných metód zlepšiť svoje zdravie a plodnosť.

Helena Bieliková

Helena Bieliková

K mojim záujmom odjakživa patrila klasická aj prírodná medicína, a objavovanie súvislostí medzi nimi. Vlastná bolestná skúsenosť s neplodnosťou a endometriózou ma priviedla k intenzívnemu štúdiu problematiky reprodukčného zdravia. 

Forma konzultácií: osobne v obci Šestajovice neďaleko Prahy, virtuálne na Skype alebo maili.
Skype meno: helena.bielikova
Mail: info@fertility.cz
Web: www.fertility.sk, www.fertility.cz


Čo pre Vás môžem urobiť?

Spoločne zostavíme individuálny terapeutický plán, prispôsobený na mieru Vašim potrebám a možnostiam.

Pomôžem Vám pochopiť reč Vášho tela - prečo telo nerobí to čo chcete, z čoho pramení frustrácia, hnev a strach, a ako sa ich môžeme zbaviť.

Poskytujem pomoc a podporu v nasledujúcich oblastiach:

  • prírodná liečba ženských ochorení ako endometrióza, PCOS, nepravidelná a bolestivá menštruácia, anovulačné cykly, obnova plodnosti po vysadení hormonálnej antikoncepcie, predčasná menopauza, opakované potraty a ďalšie
  • príprava na otehotnenie a IVF - šanca na zdravé tehotenstvo sa výrazne zvyšuje po dobrej fyzickej a duševnej príprave
  • podporná liečba pri problémoch s udržaním tehotenstva
  • prírodná liečba bežných tehotenských nepríjemností

Ako to funguje?

Ak máte záujem o individuálne poradenstvo, napíšte mi na mail info@fertility.cz a popíšte približne čo Vás trápi, prípadne aj o akú formu spolupráce máte záujem (jednorázové konzultácie na maili či telefóne).

Konzultácie najčastejšie prebiehajú po telefóne alebo maili, dá sa však dohodnúť aj cez Skype - výhodou je anonymita, prístup z pohodlia domova, časová aj finančná efektivita. Obvyklý čas konzultácií je večer od 20:30 v pracovné dni. Moje Skype meno je helena.bielikova. Termín konzultácie si prosím rezervujte vopred na maili info@fertility.cz.  

Ak uprednostňujete osobné stretnutie, môžete ma navštíviť u mňa doma v Šestajoviciach, kúsok od Prahy. Príležitostne sa vyskytujem aj na Slovensku, a pri tej príležitosti niekedy poskytnem pár termínov na konzultáciu pre najväčších vytrvalcov, ktorí nemôžu docestovať za mnou :-)

Ďalej sme v kontakte podľa potreby a vzájomnej dohody - na e-maili, telefóne alebo Skype.

Čo môžete očakávať?

  • Priateľskú, neformálnu komunikáciu. Ak chcete, môžeme si tykať :-)
  • Pochopenie a porozumenie - viem aké ťažké môže byť hovoriť s cudzím človekom o intímnych zdravotných problémoch a trápení pri snažení o otehotnenie. Nech sú Vaše pocity akékoľvek, ak cítite potrebu o nich hovoriť, budem Vás ochotne počúvať.
  • Dôveru a optimizmus - verím, že v každej z nás sa skrýva zdravá, vitálna, vyrovnaná a spokojná žena. Poďme ju spolu objaviť...
  • Dôslednosť - budem sa snažiť zodpovedať všetky Vaše otázky. Ak sama nepoznám odpoveď, budem hľadať dovtedy, kým ju nenájdem :-)

Ak chcete získať viac informácií o mojich poradenských službách, neváhajte ma kontaktovať.

Kam ďalej?

Ak máte záujem o poradenstvo alebo by ste chceli viac informácií o našich poradenských službách, neváhajte ma kontaktovať na maili info@fertility.cz.

Budem sa tešiť na našu spoluprácu :-)

S pozdravom

Ing. Helena Bieliková

Logo Fertility.sk 

Mobil ČR: +420 776 311 013
Skype: helena.bielikova

E-mail: info@fertility.cz

Zasielať novinky na e-mail