Ako otehotnieť

Ako zvýšiť šancu na otehotnenie

V tomto článku nájdete 3x7 zaujímavých tipov, ako podporiť šancu na otehotnenie s pomocou šetrných prirodzených metód ako životospráva, cvičenie, bylinky či rôzne prírodné terapie.

19.02.2015

Ako podporiť tvorbu plodného hlienu

Pre otehotnenie je nevyhnutná prítomnosť plodného hlienu, ktorý pomôže spermiám prekonať náročnú cestu k vajíčku. Ak hlienu nie je dostatok, môžeme si vypomôcť vhodným lubrikantom.

27.09.2014

Hľadanie rovnováhy, alebo ako byť priateľom vlastného zdravia

V oblasti starostlivosti o zdravie a plodnosť panuje množstvo nejasností, mýtov (a legiend). Výskumy, informácie a zaručene overené správy sa podchvíľou menia a navzájom popierajú. Ako sa má v tom človek zorientovať a zachovať si duševné zdravie?

06.02.2013

Celostná liečba neplodnosti

Mnohí lekári aj alternatívni terapeuti majú tendenciu posudzovať zdravie z hľadiska izolovaných celkov. Pri problémoch s plodnosťou sa sústredia výhradne na oblasť reprodukčných orgánov a hormonálnej regulácie. Plodnosť však nie je len záležitosť vaječníkov, maternice, semenníkov a hypofýzy.

31.08.2009

Ako sa pripraviť na materstvo

Plánujete prírastok do rodiny a chcete urobiť všatko pre to aby Vaše bábätko bolo zdravé? Prečítajte si odporúčania ohľadom zdravej životosprávy od MUDr. Judity Hofhanzlovej.

Zasielať novinky na e-mail