Novinky

19.5.2017

Fertility poradenstvo opäť v menšom rozsahu dostupné!

Konečne dobrá správa pre tých, ktorí sa potrebujú poradiť so svojím problémom - od dnes je Fertility poradenstvo opäť dostupné. Poskytujem konzultácie na maili info@fertility.sk, telefóne +420 776 311 013 (mobil ČR), osobne u mňa doma (Šestajovice, Praha-východ), a výnimočne po dohode aj na Skype.
Komplexné poradenské programy z kapacitných dôvodov ešte nie sú možné.

18.5.2017

Eshop Fertility

Dnes ráno sa narodil Fertility Eshop :-) zatiaľ v slovenskej verzii, česká bude nasledovať niekedy v lete. Máme skladom veľa dobrých a zdravých vecí, vitamíny, enzýmy, zelené potraviny, oleje, bylinky, zdravotnú kozmetiku, ricínový olej, ovu testy a mnoho iného. Produkty budem ešte priebežne pridávať. Ak by vám v sortimente niečo chýbalo, dajte vedieť, budem sa snažiť doplniť. Prajem príjemné nakupovanie ;-)

10.3.2017

Založenie novej FB skupiny Endometrióza a adenomyóza

Pre ženy s endometriózou a adenomyózou zakladám uzavretú podpornú skupinu na stránkach Facebook s názvom "Endometrióza a adenomyóza". Uzavretá je preto, aby sme mali väčšie súkromie pre naše ženské záležitosti, preto obsh diskusií nie je pre nečlenov viditeľný. Ak máte záujem stať sa členkou skupiny, požiadajte o pridanie na stránkach FB, a ja Vás v najkratšom možnom čase pridám.

08.3.2017

Založenie novej FB skupiny Život s endometriózou

Pre ženy s endometriózou zakladám podpornú skupinu na stránkach Facebook s názvom "Život s endometriózou / Life with Endometriosis - Helena Bielikova".

14.10.2016

Narodenie bábätka a pozastavenie poradenstva

Komplexné poradenstvo je až do odvolania pozastavené z dôvodu narodenia bábätka. A keďže mám doma ešte ďalšie dve deťúrence, čas na ďalšiu prácu naozaj nezostáva, preto prosím o trpezlivosť, budem sa Vám opäť venovať, len čo to bude aspoň trochu možné. Medzitým sa budem snažiť stručne zodpovedať aspoň najurgentnejšie otázky.

18.11.2014

Eshop Baoba-Fertility

Milí priatelia, pozývam Vás do nášho "spriateleného" e-shopu www.baobashop.eu, kde nájdete množstvo zaujímavých produktov pre zdravie a plodnosť. Prajem Vám príjemné nakupovanie.

18.09.2014

Nové logo Fertility

Pri príležitosti siedmeho výročia fungovania našich stránok sme sa rozhodli rozlúčiť s našim pôvodným logom, ktorého predlohou bola soška Venuše - bohyne plodnosti, a vytvorili sme nové logo, ktoré by malo lepšie reprezentovať naše aktivity. Dúfame, že sa Vám bude páčiť :-)

Nové logo: Pôvodné logo:
Nové logo Fertility Pôvodné logo
27.08.2014

Nové poradenské programy

Zaviedli sme nové poradenské programy Fertility Audit a Fertility Support. Fertility poradenstvo je tu pre všetkých, ktorí potrebujú pomôcť vyriešiť problém v oblasti reprodukčného zdravia.

08.08.2014

Ďalšie Fertility bábätko

Srdečne blahoželáme k narodeniu dievčatka, ktoré sa narodilo aj vďaka nášmu poradenstvu :-).


Zasielať novinky na e-mail