Kontakty

Autor stránok, administrátor a Fertility konzultant

Ing. Helena Bieliková (alias Hebe, HB).

foto Hebe "K problematike (ne)plodnosti ma priviedla osobná skúsenosť. Po takmer siedmich rokoch boja s neplodnosťou som konečne našla to správne riešenie môjho problému (viac v článku Moje zázračné tehotenstvo). Momentálne som šťastná a zaneprázdnená matka dvoch skvelých detí."

Máte záujem o spoluprácu alebo Fertility poradenstvo?
Kontaktujte nás na e-mailovej adrese info@fertility.sk, alebo použite kontaktný formulár.UPOZORNENIE: Pri vypĺňaní formulára prosím zadajte správnu mailovú adresu, inak Vám nebudeme môcť na Vašu správu odpovedať.

Adresár

V tejto sekcii prinášame užitočné kontakty, ktoré by ste mohli potrebovať v tehotenstve alebo pri riešení problémov s plodnosťou.

Uvedenie základného kontaktu je v záujme návštevníkov našich stránok zdarma. Základný kontakt zahŕňa názov inštitúcie, resp. meno poskytovateľa služby, miesto a oblasť pôsobenia, webstránky.

Ak ste sami poskytovateľom služieb v tejto oblasti a máte záujem o uvedenie rozšíreného kontaktu (logo, fotografie, popis činnosti, telefón, e-mail a i.), kontaktujte nás na maili info@fertility.sk, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku inzercie podľa Vašich potrieb.

25.02.2013

Centrá asistovanej reprodukcie

Zoznam centier asistovanej reprodukcie (IVF centier) na Slovensku a v Českej Republike.

30.06.2012

Pôrodnice

Zoznam pôrodníc na Slovensku

11.07.2010

Cvičenie Mojžišovej - zoznam terapeutov a štúdií

Zoznam terapeutov a štúdií, ktoré vykonávajú rehabilitáciu a cvičenia metódou Ludmily Mojžíšovej.

Zasielať novinky na e-mail